Česky English

Souboj vytrvalostních běžců

Datum konání:
27.9.2018

beh2018.jpgUž to vypadalo, že se letošní ročník závodu v přespolním běhu bude konat za mrazivého podzimního dopoledne, avšak počasí se umoudřilo a okresní soutěž ve vytrvalostním běhu se konala za slunečného dne ve čtvrtek 27.9.2018 v zámeckém parku v Lysé nad Labem.
Dívčí čtyřčlenné družstvo ve složení Lucie Landovská (loňská vítězka v individuální soutěži v běhu), Sára Šafrová, Tereza Hendrychová a Monika Motolová zdolávalo trať dlouhou 3km. Chlapecké družstvo zastupovali: „ostřílený a zkušený “ běžec Mikuláš Mareš, Jan Rieger, Jan Kašpar a Ondřej Bodlák. Jejich délka trati byla 5 km.
Do školy se dívčí tým nevracel s prázdnou. Dívky vybojovaly celkové 2. místo mezi zúčastněnými školami. Chlapci skončili na 8. místě.