Česky English

Pedagogický sbor

Ing. Bc. Irena Mázlová  ředitelka školy   mazlova@ogdlysa.cz
PhDr. Vlasta Kočová

zástupce ředitelky školy a   výchovný poradce

 kocova@ogdlysa.cz

 

SEKCE VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ

Ing. Bc. Iva Valenová přírodní vědy, matematika, koordinátor EVVO  valenova@ogdlysa.cz
Mgr. Radka Sklenářová tělesná výchova, metodik prevence rizikového chování  sklenarova@ogdlysa.cz
Mgr. Monika Fandáková dějiny výtvarné kultury, ruský  jazyk  fandakova@ogdlysa.cz
Ellina Belčikova ruský jazyk  belcikova@ogdlysa.cz
Tatiana Babinská ruský jazyk  babinska@ogdlysa.cz
Mgr. Pavla Formánková český jazyk, anglický jazyk  formankova@ogdlysa.cz
Mgr. Ludmila Jandlová český jazyk, německý jazyk  jandlova@ogdlysa.cz
Ing. Zdeňka Hrušková anglický jazyk  hruskova@ogdlysa.cz
PhDr. Vlasta Kočová

český jazyk, psychologie

 kocova@ogdlysa.cz
Mgr. Lucie Leonard anglický jazyk  leonard@ogdlysa.cz
Mgr. Šárka Šmídová anglický jazyk  smidova@ogdlysa.cz
Daniela Smutná, dipl. um. anglický jazyk  smutna@ogdlysa.cz
Ing. Eva Küblbeková anglický jazyk  kublbekova@ogdlysa.cz
Mgr. Zuzana Čepičková francouzský jazyk  cepickova@ogdlysa.cz
Mgr. Stanislava Machová český jazyk  machova@ogdlysa.cz

Mgr. Marie Tomášová

český jazyk, člověk a společnost    tomasova@ogdlysa.cz

Bc. David Ježek

matematika, ICT  jezek@ogdlysa.cz

Mgr. Lenka Majtásová

matematika, ICT  majtasova@ogdlysa.cz

 

 

SEKCE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ

Ing. Bc. Irena Mázlová textilní materiály  mazlova@ogdlysa.cz
Ing. Bc. Eva Nováková ICT, počítačová grafika, metodik ICT  enovakova@ogdlysa.cz
Dana Strnadová konstrukce oděvů, oděvní technologie, modelování oděvů  strnadova@ogdlysa.cz
Ing. Eva Večerková ekonomika podniku, písemná a elektronická komunikace

 vecerkova@ogdlysa.cz

 

Ing. Jana Furáková produkční činnost v praxi

 furakova@ogdlysa.cz

Alena Hlavatá zástupce ředitelky pro praktická cvičení

 hlavata@ogdlysa.cz

 spvlysa@seznam.cz

Naďa Šulcová praktická cvičení  sulcova@ogdlysa.cz

 

SEKCE VÝTVARNÝCH PŘEDMĚTŮ

MgA. Veronika Nedomová interiérová návrhová tvorba  nedomova@ogdlysa.cz
Bc. Jana Dörflová dějiny výtvarné kultury  dorflova@ogdlysa.cz
Mgr. Libuše Gemrotová- Prudíková počítačová grafika  prudikova@ogdlysa.cz
Kateřina Jirásková výtvarná příprava, grafické techniky   jiraskova@ogdlysa.cz
MgA. Mikuláš Kavan figurální kreslení, grafické techniky  kavan@ogdlysa.cz

Mgr. akad. mal. Hana Kavanová

výtvarná příprava, figurální kreslení  kavanova@ogdlysa.cz
Bc. Renáta Pušová, DiS. návrhová tvorba - oděvní design  pusova@ogdlysa.cz
Iva Rohanová technologie, písmo  rohanova@ogdlysa.cz
Mgr. akad. mal. Eva Vinopalová sítotisk  vinopalova@ogdlysa.cz
Mgr. Iva Markvartová počítačová grafika, návrhová tvorba  markvartova@ogdlysa.cz
Jindřich Žáček, akad. mal. počítačová grafika, figurální kreslení  zacek@ogdlysa.cz
BcA. Jolana Daňková typografie, návrhová tvorba  dankova@ogdlysa.cz
Margita Žáčková, akad. mal. figurální kreslení

 zackova@ogdlysa.cz

Ing. arch. Zuzana Tlachová technické kreslení, návrhová tvorba  tlachova@ogdlysa.cz
Mgr. Karolína Chumlenová výtvarná příprava, návrhová tvorba  vlckova@ogdlysa.cz
MgA. Jolana Havelková fotografie  havelkova@ogdlysa.cz

 

DOMOV MLÁDEŽE

Mgr. Jarmila Žigová  vedoucí domova mládeže  zigova@ogdlysa.cz
Dana Pudilová  vychovatelka  
Jana Svobodová  vychovatelka  
Jitka Šenkýřová  vychovatelka  

 

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
30
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
1
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
2
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
3
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
4
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
5
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
6
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
7
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
8
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
9
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
10
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
11
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
12
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
13
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
14
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
15
VYHLÁŠENÍ 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBOR PRODUKČNÍ ČINNOST V UMĚNÍ A REKLAMĚ
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2